O firmie


 

Pracownia Urbanistyczno – Architektoniczna Architekt Janusz Wypych działa nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Założyciel i właściciel jednocześnie – mgr inż. arch. Janusz Wypych jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe uzupełnianie wiedzy w zakresie najnowszych rozwiązań projektowych i technologicznych w dziedzinie architektury i urbanistyki powodują stałe podnoszenie poziomu usług i rozwój firmy. Świadczone przez naszą pracownię usługi projektowe cechują się indywidualnością i mają na celu urzeczywistnienie potrzeb Klienta ze szczególną dbałością o formę, estetykę i funkcjonalność. Cechą charakterystyczną jest także dbałość o detale i elementy wykończeniowe. Szeroki zakres usług osiągamy dzięki współpracy ze specjalistami z pokrewnych branży.

Oprócz Inwestorów strategicznych oraz Klientów indywidualnych, podejmujemy także współpracę z lokalnymi władzami samorządowymi, głównie w zakresie projektowania w planowaniu przestrzennym.

Projekty wykonujemy na najlepszych programach graficznych przy udziale kreatywnego zespołu, dla którego jest to nie tylko praca, ale i pasja poparta odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.


DYPLOMY:

 
62-800 KALISZ, ul. Basniowa 13 | tel. 62 766 88 33 | kom. 606 63 32 64 | e-mail: januszwypych@wp.pl